Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF KVIK karán milyen támogatá...

BGF KVIK karán milyen támogatások, ösztöndíjak vannak, és mik a feltételeik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szociális :D Elég sok mindennek meg kell felelned. Családi helyzet, távolság, hatezer millió papírt be kell vinned.

Két éve még voltak ilyenek is, hogy tankönyvtámogatás,sport, meg kulturális támogatás,de úgy tudom, ezek már nincsenek.

Én most nyáron végeztem,szoctámot és ösztöndíjat kaptam, mindegyikből elég sokat.

2012. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szoc támhoz milyen papírok kellenek?? és mennyi ez?
2012. jan. 17. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Kell olyan papír, hogy kikkel élsz együtt (születési dátummal együtt), ezt önkormányzat adja ki.

Kell MÁV vagy volános távolsági igazolás, hogy hány km-re laksz Budapesttől.

Kell minden 16 év feletti családtagról APEH igazolás.

Minden sulistól iskolalátogatási igazolás.

Személyi és lakcímkártya fénymásolata.

Kell valahány számla is, csekkel (víz, áram...)

Kell a szüleid fizetését igazoló papír.

Asszem ezek az alapok, lehet hogy még van, egy éve csináltam ezt utoljára.


Pluszba vannak még hátrányos helyzetet igazolók,pl árvaság igazolása, szülők válási papírja, önfenntartó igazolás, betegség, stb, ezek rám nem tartoztak, ezeket nagyon nem is néztem. De a KVIK oldalán ezt le tudod szedni, a DJB (Diák jóléti bizottság) foglalkozik ezzel.

2012. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jézusom :DDD Köszi szépen:D és ez mennyi összes szokott lenni? havonta kapják a rászorulók?
2012. jan. 18. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja igen, ezt elfelejtettem írni.

Nem ugyanannyit kap mindenki. Minden papírodért pontot kapsz, és pontonként van csoportosítva. Van aki párezret, van aki tizen, huszon, vagy harmincezret is akár.

Félévente kell újra pályázni, és minden hónapra kapod.


Az összegek most nyilván magasabbak lesznek, mivel akármilyen támogatást (ösztöndíj nem támogatás) CSAK állami finanszírozásúak kaphatnak. És mivel belőlük most nem lesz sok, ezért sztem magasabb lesz. De ez csak az én véleményem, ki tudja mi lesz még... :)

2012. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. jan. 19. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!