Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Tan Kapuja Buddhista Főiskol...

A Tan Kapuja Buddhista Főiskolára amelyek azok a *kötelező irodalmak* amelyeket el kell olvasni az alkalmassági vizsgához? (a teszthez) Ezt sehol sem találom, még a Főiskola hivatalos honlapján sem!

Figyelt kérdés
Ezt sehol sem találom, még a Főiskola hivatalos honlapján sem! Letudná nekem írni valaki,vagy csak annyit hogy hol találom a listát?:) Nagyon megköszönném! ^^,
2012. jan. 18. 14:18
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nem tudom, hogy még aktuális-e a kérdés, 2012-es szerintem még nincs, a 2011-est (kiindulási alapnak talán jó) pedig megtalálod Felvételi tájékoztató menüben. Tavaly március közepén tették fel a tájékoztatót.
2012. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!