Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MIt csináljak, hogy a legjobba...

MIt csináljak, hogy a legjobbat hozzam ki magamból szombaton a központi írásbeli felvételi vizsgán?

Figyelt kérdés
Tippeket kérek, mert fogalmam sincs..
2012. jan. 19. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

?

tanulj

2012. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bensdorp ***** válasza:
77%
Még a héten mindent nézz át, amit belefér, csak ezzel foglalkozz, mással semmivel! Előtte sok alvás, reggel Supradyn pezsgőtabletta (vitaminbomba), írás előtt pedig csoki (esetleg szőlőcukor), és legyen nálad víz!
2012. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én is holnap írom meg a felvételit és nagyon izgulok,félek.Pedig az iskolában már 1 hónapja tanulunk,gyakorlunk rá.

Remélem hasznát vettem. :)

Sok sikert kívánok!

2012. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%
Szia ! Én is holnap írom , de nem ajánlom az izgulást,mert annál jobban elszurod.Én is azért nem izgulok.Valami ünneplő,csoki,szőlőcukor és üditő.Csendben kell lenni és ha egy szót is szólsz kiküldenek a teremből.Sok sikert :)
2012. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17.04 "ha egy szót is szólsz kiküldenek a teremből."

Ezt hogy érted? Azért meg lehet kérdezni, mennyi iő van még hátra, vagy ilyesmi, ugye?? Am én is holnap írom, egy csomó elvételit megírtam gyakorlásként, a az átlag 80 pont. Egyébként egyetértek a második válaszolóval!

2012. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
65 p lett :( elszúrtam
2012. jan. 31. 19:02
 7/7 anonim válasza:

Nekem meg 43 pontom lett..:/

Nehéz volt..

2012. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!