Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinusra innentől hogyan...

Corvinusra innentől hogyan változnak a ponthatárok fizetősön?

Figyelt kérdés
Csökkennek vagy nőnek előreláthatólag?

2012. jan. 21. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy akik eddig fizetősre adták volna be, továbbra is erre fogják, sokkal többen fognak lecsúszni az állami helyekről (mert gyakorlatilag elenyészőt kaptunk), így még ezek is hozzá jönnek, meg úgy alapvetően sokkal többen fogják beadni fizetősre, mert államira nincs sok esély, úgyhogy ha ezeket mind hozzávesszük, akkor jelentősen nőni fognak szerintem. De ez, különösen most, annyira kiszámíthatatlan.
2012. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is erre következtettem. Az lehetséges,hogy ugyanilyen magasságokban lesznek a fizetős pontok, mint eddig az államin?
2012. jan. 21. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért egy kicsit alacsonyabban. Mert viszont vannak emberek, akik nem adják be fizetősre, viszont államira beadták volna (államira meg a fizetősek nagy része is beadta). Szóval összességében várhatóan jóval többen fogják beadni fizetősre, mint eddig, de azért messze nem annyian, mint államira (elég sokan azt mondják nálunk, hogy ha nem vették volna fel államira, akkor nem jött volna ide).
2012. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!