Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit szóltok a kihirdetett...

Mit szóltok a kihirdetett állami ösztöndíjas támogatásokról a felsőoktatásban? Ha valaki be is kerül államira, minek érdemes menni? Gazdaság vagy műszaki? Informatika vagy média?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 21. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül, ha rangsorolnom kéne, akkor műszaki, informatika, gazdaság és média. Viszont arra menj, ami érdekel, ne ez alapján dönts! Miért jó neked, ha felvesznek egy mérnöki szakra, ha te közgazdász akarsz lenni? Remélem érted!
2012. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos államira fix h nem jutok be...pontok lesznek jóval 400 felett és talán azok bejutnak
2012. jan. 21. 19:36
 3/4 anonim válasza:
Igazából mindegy hogy mi vagy, csak jónak kell belőle lenni.De szerintem is a műszaki van 1 helyen, de nem tudhatjuk mire lesz szükség az elkövetkezendő időkben. Lehet azok járnak jól akik gazdaságra mennek. Főleg ha van háttered.
2012. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg műszaki területre érdemes menni , valamilyen mérnöknek, és ott specializálódni. Tudj jól angolul és németül és nagyon érts a szakterületedhez ez a siker kulcsa...

Én biztos ami biztos mechatronikát tanultam.. gépészmérnöki, villamosmérnöki és informatikai tudás egyszerre... :)

2012. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!