Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fel fognak igy venni a Karinth...

Fel fognak igy venni a Karinthy Frigyes Kettannyelvu Gimnaziumba?

Figyelt kérdés

Felevkor az atlagom sajnos 3,9 lett, de ha minden igaz 76 pontos kozponti felvetelit irtam. Emellett lesz a tehetseggondozo felveteli is, amire probalom az osszes tudasomat beleadni. Tavalyi es a mostani jegyeimet is leirom, hatha tobbet tudtok segiteni.:)

Matek: 3, 3

Irodalom: 4, 4

Nyelvtan: 4, 4

Angol: 5, 4

Tortenelem: 4, 4

Egy valasztott termeszettudomany szak (fizika): 4, 4

Ennyi lenne. Es ha netalan nem vennenek fel a Karinthy-ba, akkor a Deak Ferenc Gimnazium Mediajara lenne eselyem?

Koszonom a valaszokat!

- Bocsanat az ekezetek hianya miatt! -


2012. jan. 22. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Ha a budapesti Karintyhba akarnál menni, akkor röhögve meg kellett volna írnod a központit 90 pontosra. Az átlagod sem fényes..:/ de azért próbáld meg..
2012. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oh ertem...:/ azert koszonom szepen!:)
2012. jan. 22. 20:43
 3/13 anonim válasza:
nekem is ugyanezek a jegyeim vannak nyugi:) és én is megpróbálom de csak azért mert van egy ismerősöm aki szinte ugyanezekkel a jegyekkel(vagyis volt 3masa )felvették. szóval meglehet próbálni. amúgymeg engem nem zavar h mit gondolnak ha nem vesznek fel nincs semmi baj van még egy csomó suli:))
2012. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív választ :)

Írok privit :)

2012. jan. 24. 14:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Én tavaly felvételiztem ide,80 pontos tehetséggondozóval,és kitűnő átlaggal.Azzal felvettek.
2012. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Dr Watson válasza:
Az átlagos nagyon sz@r, emellett pedig -ahogy az első is írta- a központinak tök jónak kellett volna lennie. Gondolom a tehetséggondozós sem lett akkor valami fényes, szerintem elég kevés az esélyed. De azért meg lehet próbálni.
2012. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kétlem,h a Karinthyba sikerülne, bár szerintem a központid nem olyan rossz. Amikor felvételiztem én roszabbat írtam..

A Deákba viszont biztos felvesznek.

2012. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Angol kéttanra nem valószínű, hogy felvesznek, mivel a lényeges tantárgyi jegyeid nem valami fényesek, és a tehetséggondozó még nehezebb is, mint a központi felvételi. Emelt angolra és német kéttanra viszont van esélyed.
2012. máj. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vettek fel végül a Karinthyba:)
2012. máj. 4. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Hova mentél?
2012. okt. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!