Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis Egyetem Gyógyszer...

A Semmelweis Egyetem Gyógyszerész karán mennyibe kerülne ha költségtérítésesre mennék?

Figyelt kérdés
Illetve még az lenne a kérdésem, hogy miután végeztem , a kezdő gyógyszerész fizetéssel vissza tudnám fizetni a diákhitelt?:S
2012. jan. 22. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Múltkor még meg volt a lista, most nem találom, de ha jól emlékszem 1 millió 20 ezer félévente.


A diákhitel 2-vel pedig csak 600 ezret vehetsz fel félévente, a simával pedig még plusz 250-et. Már ha lehet egyszerre mindkettőt. De 170-et félévente még így is elő kellene teremtened.


Másoknak 1-2 milliós diákhitellel vannak gondjaik, ekkora szerintem halálos ítélet lenne.

2012. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt a költséget diákhitellel nem lehet megoldani szerintem .. inkább tanulj , hogy felvegyenek államilag finanszírozottra.
2012. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeged, Debrecen, Pécs 750 ezer per félév. Pesten talán 900 ezer.

Ha nagyon jól tanulsz, átveHETnek államira.

Diákhitel nagyon necces téma, de viszont gyógyszerészként lazán vissza tudod fizetni.

2012. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!