Jó suli a csokonai?

Figyelt kérdés

2012. jan. 24. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
hát a pesti az nem.:D
2012. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a debreceni se
2012. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
milyért nem jó a debreceni??
2012. jan. 24. 19:42
 4/8 A kérdező kommentje:
bocs miért?
2012. jan. 24. 19:43
 5/8 anonim ***** válasza:

1. A Csokonai nagy betű

Azért mert nem jók a tanárok

Jó iskolák Debrecenben:TÁG,Kossuth,Fazekas

2012. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Csokonaiban a a tanárok furák, lefelé kerekítenek, nagyon nehéz jó jegyet szerezni, kötözködnek.

Ne írd be ha nem akarsz "szívni" 4 évig!

2012. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én szerintem a Csokonai nagyon jó suli, én odajárok és jobb vagyok, mint általánosban, a tanárokat pedig nagyon szeretem, nyilván van 1-2 érdekes fazon, de hol nincs?
2012. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én olasz kéttanos vagyok (11.es) imádom az olaszt de azon kívül az egész egy nagy szar:DD mindegyik tanár csicska rengeteget követelnek és nem is nagyon értékelik ha tanulunk mert ugyanúgy lenézőek és szopatnak úgyhogy ha nem lenne jó az osztályom és nem szeretném az olaszt már rég elhúztam volna. a sulitársaim is nagy gyökerek többségében.
2012. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!