Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Andragógia vagy kommunikáció?

Andragógia vagy kommunikáció?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, srác vagyok, jó kiállású kiváló kommunikációs képességgel, de külföldön képzelem el az életem, szerintetek melyiknek van több értelme? Mondjuk kint.
2012. jan. 25. 18:52
 1/6 anonim válasza:
Biztos ezek közül akarsz választani? :S Büfészak mindkettő.
2012. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekkel külföldön semmire se mész, még itthon is baromira nehéz elhelyezkedni vele!

Szóval ilyen szempontból teljesen mindegy melyiket választod, amelyik jobban tetszik.

Egyébként nézz körül külföldi álláskereső honlapokon, hogy ilyen végzettséggel mire számíthatsz ott, érdeklődj ottani munkáltatóknál...stb, mert aztán nehogy akkor szembesülj a dolgokkal, miután már elvégezted.

2012. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem az lenne a legjobb, ha nem dobnál ki 3 évet az életedből ilyen "nagyszerű" szakokra, hanem egyből kimennél külföldre.
2012. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Büfészak mindkettő
2012. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
48%

ha külföldre szeretnél menni akkor is teljesen mindegy... ha andragógiát választod akkor mint rendezvényszervező remekül el tudsz helyezkedni Amerikában, mert odakint ennek nagy kultusza van. egy sima eseményt is rendezvényszervezőkkel szerveztetnek meg.

A kommunikáció szak is jó, mert az is kell mindenhova.

Azzal meg, hogy büfészak egyáltalán nem értek egyet. Kíváncsi lennék, hogy akik ezt írták mennyit tudnak valójában a szakról :D :D :D

2012. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem a kommunikációval többre mész, ha nem akarsz újságíró lenni, még mindig lehetsz TV-s, marketinges, PR-os.
2012. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!