Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes víz-gáz fűtésszerelőne...

Érdemes víz-gáz fűtésszerelőnek tanulni, és hol?

Figyelt kérdés

A kérdés,hogy érdemes-e magánvállalkozóként majd ezt csinálni,előtte persze némi tapasztalat szerzés. Tehát kötetlenül,vállakozásba több dolog mellet (tehát nem ez lenne az egyetlen megélhetési forrásom). Mennyit keresnék az elején,mint alkalmazott,mert ugye gyakorlat szerzés is fontos. Esetleg klímába is gondolkozom.


Előre is köszönöm!


2012. jan. 25. 19:01
 1/1 anonim válasza:

szerintem nem érdemes.én épületgépész technikusnak tanulok,és most voltam gyakorlaton.az építő ipar döglődik.kezdőként 90 körül számíthatsz.lehetne normálisan is dolgozni.oda viszed az anyagot a helyszínre,és pik-pak megvan minden csinálva.és nem kell a munkásoknak napokat ott tölteni a semmit tevéssel mert nincs anyag.

lehet normálisan csinálni,és akkor jövedelmező.de kell hozzá 10-12 ember aki dolgozik.ha kis családi ház/lakás.oda elég 2-3-4 ember.

2012. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!