Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A székesfehérvári Gróf Széchen...

A székesfehérvári Gróf Széchenyi István kéttannyelvű suliba szeretnék majd menni (két év múlva. Nem tud segíteni valaki abban hogy milyen nehéz a suliba bejutni?

Figyelt kérdés
Milyen a szóbeli angol felvételi? Mire készüljek? Ha valaki oda jár annak hogy tetszik? Erre számított?
2012. jan. 26. 10:43
 1/4 anonim válasza:

nagyon rossz, nagyon sokat kell tanulni..mind tanár bunkó.:S

én nagyon utálok oda járni..:S

de a te döntésed..

2012. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is kéttannyelvűre jelentkeztem,és egész jól sikerült a szóbeli felvételi de nem vettek fel,pedig 4,3-as átlagom volt.Én informatikára mentem,igazából az iskolát csak a diákok miatt lehet szeretni,a tanárok közül alig van olyan,aki úgy tényleg jó fej.

A kéttannyelvűn mindent angolul tanulnak,és ha jól tudom 3 csoportra van osztva az osztály aszerint,hogy kinek mennyire megy jól az angol.Van olyan,hogy az egyik csoportnak nincs első 2 órája,másik kettőnek meg van,meg ilyenek.Szerintem csak akkor gyere ebbe a suliba,ha gyorsan tanuló típus vagy,azaz sokszor elég,ha csak órán figyelsz,mert sok minden megragad!

2012. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát nem tudom titeket lehet, hogy más tanít, de sztem az összes tanár rohadt jó fej :D
2013. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval idén jelentkezel oda?:) En is de nem elsőnek írom be mert csak végszükség esetére van beírva hátha nem sikerül az első gimikbe bekerűlni..:) Milyen lett a felvételid?:D
2014. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!