Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sokan, vagy kevesen jelentkezn...

Sokan, vagy kevesen jelentkeznek a Gábpr Dénes középsilba (Debrecen)?

Figyelt kérdés
Nem lettek túl jók az eredmményeim, félek, hogy nem jutok be. Mit gondoltok mekkora a jelentkezési szint abba a suliba.Sokan mennek idén?
2012. jan. 27. 20:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, GÁBOR Dénes. :D
2012. jan. 27. 20:46
 2/17 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge iskola,nyilván bekerülsz...
2012. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Minden hülyét felvesznek, én egyetemen találkoztam velük. Hát no comment.
2012. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
XDDD kössz a biztatást. Am nem vok én hülye, csak Erősebb iskolában többet várnak el. itt vok 3as de ismerőseim másik suliból sokkal gyengébbek.
2012. jan. 28. 14:35
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Inkább ne akarj ide bekerülni, nem jó suli,válassz másikat. Amúgy nem hiszem, hogy sokan mennek, legtöbben elfelé mennek innen.
2012. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hogyhogy nem jó suli?
2012. febr. 6. 21:29
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Valamikor jó volt, de ennek már vége. Alacsony színvonal, igénytelenség jellemzi.
2012. febr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
2012. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%

Én a Gábor Dénesbe járok. Szerintem egy kifejezetten jó iskola csak pozitív véleményem van róla. Ami tény a magyar oktatás nem túl színvonalas. De minden mással meg vagyok elégedve. És ajánlom neked is, én nem bántam meg hogy ide jöttem. (akik meg negatívan szóltak biztos buktak vagy egyszerűen csak nyomorultak.)

És hogy mennyi esélyed van? Majd meglátod, de a legjobbakat kívánom!

2012. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kössz! :D Már látom a listát is, lehet hogy bekerülök, de nem biztos. Mindenesetre örülnék ha felvesznek. Kívül esek a 60 főn, de lehet hogy valaki mégsem ide jön, és akkor előrébbre tesznek :))
2012. márc. 7. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!