Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételizők! Hogyan kell...

E-felvételizők! Hogyan kell hitelesíteni a felvételit az okmányirodán keresztül?

Figyelt kérdés

Bemegyek hogy csókolom ez meg ez vagyok és hitelesítsék már nekem a felvételim?

Csak viszem az azonosítószámomat és ennyi? És oda kell vinni más dokumentumokat is? Pl. előző év végi bizi?

Meg valami ügyfélkaput ír ehhez...

Szóval aki érti, írja már le nekem hogyan kell csinálni!!!


2012. jan. 28. 21:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és hogy mi ez az ügyfélkapu? ez nem csak cégeknek van?
2012. jan. 28. 21:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell okmányirodában hitelesitettni az e-felvételi dokumentumait. Elegendő lefotózni és feltöltetni. Két okból is,ha akarják,akkor a bizonyítvány sorszámából vissza tudják keresni,valamint sikeres felvételi esetén az iskola úgyis bekéri az eredeti dokumentumokat. Amiről te kérdezel,az az ügyfélkapu lenne,ahogy előttem is írták. De ennek ehhez nincs köze!
2012. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez az ügyfélkapu amire te gondolsz. Bemész, hogy szeretnél ügyfélkaput, pár perc alatt megcsinálják, hazamész, bejelentkezel az ügyfélkapudba, majd rákattintasz a hitelesítésre. Ennyi, elég egyszerű. A jelszavadat kétévente újítsd meg, mert későbbi is jól jön még az ügyfélkapu.
2012. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell hozzá jelszó -
2015. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!