Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Repülőgép-szerelő tanfolyamo...

A Repülőgép-szerelő tanfolyamot hol oktatják? Tényleg a katonaságon?

Figyelt kérdés
Most néztem a Repülőgép-Szerelő OKJ tanfolyamot, és nem írja, hogy hol oktatják, nem is találtam semmit, apum szerint a honvédségnél. Szerintetek ez egy jó szakma? Most hagyom abba a középsulit, és szakma választás előtt vagyok, és valami "kétkezű" szakmát szeretnék...
2012. jan. 29. 11:59
 1/2 anonim válasza:

Nem a katonaságnál. Csepelen a Kossuthban "tanítják" ezt a szakmát egyedül az országban.

Nem ajánlanám neked, csak akkor ha nagyon elszánt repülőbolond vagy, vagy ha esetleg van ismerősöd reptéren. 99% az esélye hogy nem tudsz a szakmában munkát találni se itthon, se külföldön.

Évente kb. 40-50 szerelő és még kb.20 műszerész vizsgázik, ezek közül jó, ha 1-2 fő el tud helyezkedni.

Tudom, mert már megjártam.

Felejtsd el. Válassz másikat.

2012. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A fenti hozzászólónak teljesen igaza van sajnos, még akkor is így van ha a pályaválasztási börzén mindent megígérnek...nos ha nem ezt tenné az erre jelölt tanár ill. intézmény vezető, nem lenne jelentkező..ennek eredményeképpen munkanélkülivé válna. Sajnos rengeteg embert beetettek már az ígéretekkel, és rengeteg ember úgy érzi h elloptak 2 fontos évet az életéből...
2012. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!