Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MI véleményetek a Szinergia...

MI véleményetek a Szinergia Szakképző suliról? (taverna)

Figyelt kérdés
Főleg a cukrász-szakács képzés érdekelne :)
2012. jan. 29. 19:52
 1/1 anonim válasza:
Nekem nem jött be!Elfelejtettek szólni h 90e/ félév, meg még ilyen-olyan költségek.Meg arról sem szóltak, hogy minden évben 5 hét nyári munkahelyi gyakorlat (rabszolgamunka) + a 2. évben minden 2. hét, a 3. évben meg hetente csak egy nap suli, a többi gyak.!Uh ott hagytam fél év után... De egyébként a cukrász, szakács tanárokra nem tudnék rosszat mondani.Profik, segítőkészek!De a többi tantárgy (info, kommunikáció, nyelv) egy vicc!Én németes voltam, és a felsőfokúmmal 'ich bin, du bist' szintű anyagot kellett 'tanulnom'!De főzni, sütni tuti megtanulsz!
2012. aug. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!