Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények Pannon Egyetem...

Vélemények Pannon Egyetem turizmus vendéglátás szakról?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint a többi egyetem túrizmus és vendéglátás szakáról: a diploma talán klotyópapírnak jó. Kivéve, ha vannak befolyásos ismerőseid a szakmában, de akkor meg nem kell diploma...
2012. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
büfé.
2012. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj, hogy eddig minden szakmát le büfészakoztak.. :D
2012. jan. 30. 14:15
 4/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom ugyan mitől lenne a turizmus büfé szak, lefogadom hogy a válaszadóknak fogalma sincsen a turizmusról. Én is erre a szakra szeretnék tovább menni és körbejártam az egész dolgot és nyugodtan kijelenthetem h a turizmus Nem büfészak! Egyébként engem is érdekelne erre a kérdésre valami normális válasz, mondjuk egy olyantól aki turizmusra jár/járt a Pannon egyetemen. Lécci ne olyanok válaszoljanak akiknek közük sincs a szakhoz és ehhez az iskolához. köszöntem.
2012. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én azóta utána érdeklődtem. Kezdjük ott, hogy államilag támogatott formában nem indul el a szak, és elég húzós a ponthatár is.
2012. febr. 12. 17:58
 6/7 anonim ***** válasza:
én pannonra járok, turizmusra. szerintem jó szak. bár ha gyenge vagy matekból, akkor eláshatod magad kb. az első félévet nem szabad elbliccelni, mert akkor szívod az egészet.
2012. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is jártam egy évet a Pannon Egyetemre, turizmus szakra, de csak akkor jelentkezz, ha nagyon megy a matek, mert anélkül meghalsz ott. Én is így jártam, csomó matekos számolós tárgy van és én jól meg is buktam, hiába jártam külön tanárhoz, úgyhogy ott is hagytam
2012. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!