Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tanult már a D. G. S....

Valaki tanult már a D. G. S. M-nél Budapesten? = Vállakozósuli/ Drégelyvár oktatási központ/

Figyelt kérdés
Tapasztalatok? Nem becsmérléseket kérek, hanem korrekt információkat. Nekem is van tapasztalatom, ismerek pár embert ott, de szeretném más véleményét is hallani róluk amennyiben úgy döntök, hogy náluk szeretnék tanulni!
2012. jan. 31. 11:48
 1/1 anonim válasza:

A legnagyobb baj, hogy a mi szakmánknak (bocs, de inkább nem írom meg, még utolér a markuk) nincs semmi oktatási terve, teljesen véletlenszerűen tanít minket valaki, akit éppen meg tudnak bízni, valami helyem amit éppen ki tudnak venni. Eleve 2 napot kell bejárni (rendes nappalin vagyok) és akkor minden kötelező és nem kötelező órámon részt vettem.

Az informatikai moduljainkat 1 tanár tartja, a szakmát kb. 120-an kezdtük el. (még névsora sem volt a tanárnak!!!)

Illetve nekünk gyakorlati helyet nem tudnak nyújtani, mindenki oldja meg ahogy tudja.

2013. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!