Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a DGSM Oktatási...

Mit tudtok a DGSM Oktatási Központról? Érdekesnek találom hogy 1 év alatt tanítanak meg egy olyan szakmát ami máshol 2 év. Kinek van tapasztalata velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 12:34
 1/4 anonim válasza:
Én tanultam náluk egy nap rablóbanda!Sok pénzért tanítják a semmit!
2012. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
LEHÚZÁS AZ EGÉSZ!!!! Nem ajánlom senkinek!!!!
2012. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Halom Albert válasza:

Jót én se mondhatok. Gyenge oktatás sok pénzért.Bővebben?

CAD-CAM informatikus-CNC programozói tanfolyamra jártam. Első pár hónapban elhúztuk az időt microsoft alapismeretekkel,word,excel,de legjobban a projektmenedzsmenttel húztak föl, mert ha én CNC-s akarok lenni, akkor egyáltalán nem érdekel semminek az üzleti, vagy gazdasági, egyéb háttere. Ez is csak arra volt jó, hogy legyen mivel még több pénzt lehúzni a tanulóról. De még az alap informatikai résszel foglalkoztunk legrészletesebben. Utána meg erőltetett menetben jött a CAD része, maga a műszaki rajzolás, térbeli ábrázolás, stb.irgalmatlan erőltetett menetben, mert egyszerűen kevés idő volt rá kiszabva. Ezek után egy másik tanárnál néhány alkalommal beleszagoltunk a programozásra is, ahol enyhén szólva pofára ment a segítségnyújtás, mármint ha én kértem leintett az tanár, mással meg elbeszélgetett fél órákat. Végül egy megint másik ipsénél szintén programozással foglalkoztunk. Kb negyedik alkalommal történt tényleges programozás, addig kb. 3X5 órán keresztül SECO technológiai katalógust nézegettünk, vagyis háromszor utaztam a semmiért. Különben is a tanár is elismerte, hogy egy ilyen szakmát évekig oktatnak, és még akkor is csak kezdő vagy. Akkor mit jönnek itt a tanfolyamszervezők, egy év,és biztos és sikeres állás vár ránk. Rossz rablómese az egész. Így lehet legálisan lopni nagy pénzeket. Na meg még arra lettem volna kíváncsi, hogy mennyire segítenek elhelyezkedni ezzel a tudással.....Messze kerüljétek el, ha jót akartok!!!

2014. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lxrose válasza:

2011-ben jártam rendszergazda tanfolyamra, semmi értelme nem volt. Akartam gyakorlati tapasztalatot a Cisco-s eszközőkről, mert azzal hírdették magukat,hogy Cisco labor van, de nem is jártunk benne, ha egyáltalán volt olyan.

2-3-szor telepítettünk Windows Servert,mert majdnem mindig más volt a környezet, de amit tudok, azt otthon tanultam meg. Nem tudom, azóta változott -e a helyzet. Az oktató akkor nem volt szakmailag alkalmas erre.

2020. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!