Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudodtok a Petőfi Sándor...

Mit tudodtok a Petőfi Sándor Gimnáziumról (1. kerület)?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg hogy nagyon rosszul sikerülta felvételi(magyar:20pont,matek:30 pont) ésa féléviátlagomse a legobb(3,6 az 36 pont) egy Petőfi Sándor Gimnáziumba szeretnék menni minden álmom az , de félek hogy ien eredményelnem vesznek fel, csak a szóbeli menthetti meg az letemet. Aki a petőfibe jár(t) az megtudná mondani hogy őt mennyivel vették föl vagy mi volta szóbelin. Mert ha nem vesznekbe én önngyilkos leszek,komoyan mondom


bocsi a helyesírásihibáitmert kis leptopon írtam)


2012. jan. 31. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek akarsz odajárni? Nem gondoltam volna, hogy létezik olyan ember akinek ez az ÁLMA. Egyébként egyáltalán nem jó iskola. De nyugi, minden hülyét felvesznek...
2012. febr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát az előzőnek nagyjából igaza is van.

Tényleg nem a legjobb iskola.

2012. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!