Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre Gimnáziumba van...

Madách Imre Gimnáziumba van esélyem 69 ponttal bekerülni? (Lent)

Figyelt kérdés
Az idei(2012) felvételim 69 pontos lett, magyar 34, matek 35.(Mivel beletettek olyan feladatot is amit csak most tanulnánk - lásd vektoros - így talán jónak számít?) Van esélyem bekerülni a Madách Gimnáziumba? Az iskolában elért jegyek eredménye a 70-ből 60 pont. Másodiknak jelöltem meg a sulit. Kb. hányadik lennék? 14/L
2012. febr. 1. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy az országban legalább 3 iskolát hívnak "

Madách Imre Gimnázium"-nak, nem tudom.

2012. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%

"(Mivel beletettek olyan feladatot is amit csak most tanulnánk - lásd vektoros - így talán jónak számít?) "

Tudod mindenkinek megadták azt a pontot ami a vektorosért járt!!!Kivétel nélkül, mert tudják h elbszták! Ne fogd ilyenre!!! Nem azért lett ilyen rossz a pontod mert a vektoros, hanem mert tanulni kellett volna és odafigyelni mikor írtad...

Ha meg 2. nak jelölted meg akkor minek kérdezed??? Inkább az elsőre koncentrálj...ha 2. nak van bent akkor nem igazán vesznek fel jó sulikba mert betelik a hely azokkal akik elsőként jelölték!

2012. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Első, a Budapesti 7.kerületire gondoltam.:) Második: elsőnek jelöltem meg a Kölcsey-t de ott viszont nincs szóbeli ezért kérdeztem, és még azért is, mert ismerek egy olyan lányt aki 68 pontot írt, nem volt kitűnő tanuló és mégis felvették a Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnáziumba. Én most 4,7, tavaly 4,2 lettem, és, hogy ugye sokak szerint ez nehéz volt, meg a feladatok is különböztek az eddigieknél. Kérdésem pedig az, hogy van e esélyem?
2012. febr. 2. 18:06
 4/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok esélyed van, sokan jelölik ezt a sulit BP-n, ráadásul másodikként jelölted meg és a központit nézik elsőként, aztán jönnek a jegyek. azért hajrá!
2012. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
De ha oda akarsz menni miért nem azt jelölted elsőnek? Már nem is azért, de igaza van a többieknek, azért nem fognak felvenni, mert csak másodiknak jelölted meg. Szerintem ha tényleg oda akarsz menni változtassatok sorrendet, mert ilyen ponttal Kölcseybe sem túl sanszos,hogy bekerülsz, ráadásul ott ha jól tudom már 5.-6.-tól nézik a jegyeket. Melyik tagozatára jelentkeztél a Kölcseynek?
2012. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
tényleg fontolóra kéne venned egy sorrendváltoztatást, mert annyival több esélyed van madáchba bejutni,hogy ott még egy szóbelivel felhozhatod ezt az eredményt, viszont kölcseybe a jegyeiden már nem tudsz változtatni. am én madáchot inkább ajánlanám, jobb suli, amúgy meg ne aggódj, beírod elsőnek, jó lesz a szóbelid és simán benn vagy, egy csaj ismerősöm csak pár ponttal írt nálad többet és felvették,pedig nem volt jó bizije.
2012. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát szerintem van esélyed. Maximum azért nem mert 2.-nak jelölted be. Vedd figyelembe, hogy kevés a gyerek is.

A tavaly 75 pont alatti központik rossznak számítottak olyan könnyű volt az az év. Az ideji átlagot még nem lehet tudni, de nem lesz olyan jó mint a tavalyi. Pesti viszonylatban szerintem nagyon jó központit írtál. : )

2012. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, még meggondolom, hogy átváltoztassam e a sorrendet, de még azon is elgondolkodtam, hogy ha nem vesznek fel a kölcseybe, akkor a madách lép fel elsőként, és én úgy hallottam, hogy az iskolák nem tudják hányadiknak jelölted/tem meg a sulikat..
2012. febr. 4. 21:12
 9/20 anonim válasza:
figyelj, ez nagyon rossz taktika. elmondom miért. 1.ha a kölcseybe nem vesznek fel, akkor a madáchba biztos, száz-százalék,hogy oda sem, ha meg elég lesz a pontod akkor meg a kölcseybe fogsz bekerülni, mert azt jelölted meg elsőnek és akkor már nem mehetsz a madáchba, és úgy tűnik,hogy oda akarsz(csak akkor azt kellett volna elsőnek megjelölnöd). na mindegy, szerintem ennyi ponttal mindkét helyre bekerülnél, úgyhogy változtass sorrendet, és madáchot írd 1nek, mert simán felvesznek oda.
2012. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
már biztos, hogy fogok sorrendet változtatni:)
2012. febr. 7. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!