Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gábor Dénes Főiskola? (Budapest)

Gábor Dénes Főiskola? (Budapest)

Figyelt kérdés

A mostohafiam most "kitalálta",hogy tetszik neki a Gábor Dénes Főiskola gazdálkodási -szaka.Most fog érettségizni a VIK iskolában.Az angol középfokúja megvan,de nagy összességében siralmas volt a félévije is.Próbáltam kiismerni magam a főiskola tájékoztatóján de azt hiszem értelmesen csak az tudná elmondani aki odajár(t).

Mennyi az esély,hogy felvegyék?Milyen tantárgyakat néznek?

Állami támogatást kik kaphatnak?Valóban 150000.-egy félév?



Nagyon ostobának tarthattok ,de sajnos egy alapítványi iskola után az ember a mai helyzetben 5x átnéz mindent.Annak nem látnám értelmét,hogy hirtelen fellángolásból több 100 ezret dobáljunk ki.


2012. febr. 2. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
A Gábor Dénes a sz@r egyetem színonímája. Csak elvesztegetett pénz és idő lenne.
2012. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Gábor Dénesre akkor se áldozzátok a pénzetek és a fiad idejét, ha végtelen mennyiségű van. A szarnál is szarabb egyetem megfelelője, ahogy az első is mondta.
2012. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem jártam oda, de kb tudom hogy hol van a GDF a rangsorban..... eléggé hátul kb sereghajtó....


válaszolva a kérdéseidre:


Felvenni felveszik szerintem, azt nem tudom milyen tárgyakat néznek, de szerintem el is fogja tudni végezni, mivel ez úgy működik a GDF-nél hogy mivel ti kicsengettek félévente 100.000-150000-et 6-7 féléven keresztül ők cserében adnak egy diplomát (feltéve ha a gyerek legalább a dolgozatokra , vizsgákra bemegy és nem lógja el). Az iskola is jól jár a pénzzel ő meg a diplomával.


Viszont ha nincs protekció elhelyezkedni nem fog tudni az 100%.


Valószínűleg valamelyik haverja oda jár és ő adta le neki a drótot, hogy 0 tanulással adnak diplomát és tök buli az egész.....

2012. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Protekció NÉLKÜL hálózati mérnökként dolgozom.
2013. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Vak tyúk is talál szemet. Egyébként sajnálom szegény hálózatokat.
2013. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi okos ember egy rakáson... GDF-en végeztem, protekció nélkül mérnökként dolgozom. Egyáltalán nem könnyű, elég rendesen megszenvedtem vele.
2014. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az, hogy vannak emberek, akik megszenvednek vele, az semmit nem jelent. Vannak, akik az érettségivel is megszenvednek...
2014. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!