Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy van ez a Neptunban?...

Hogy van ez a Neptunban? Ennek köszönhetően esélytelen, hogy mindenki fel tudjon jelentkezni valamilyen szabadon választható tárgyra. (részletek alant)

Figyelt kérdés

Itt egy kép, hogy mire gondolok:


[link]


Ott van a maximális férőhely mellett egy (1/1). Ez mi a fene akar lenni? Ha egy darab ember, aki egy bizonyos szakon tanul, felveszi, akkor onnantól kezdve konyec, senki más nem jelentkezhet fel? Tudja valaki, mi értelme ennek az agyament limitnek?



2012. febr. 2. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

van, ahol nappalit, levelezőt együtt kezelik, viszont a

határok megadásánál mind a kettőt mutatják, te csak a kisebb szám beteltéig tudsz jelentkezni.

ezt az 1/1-et én sem értem (hacsak nem a max. 2-ből 1 felvett ember, és 1 üres hely)

2012. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam, hogy van, ahol a kettőt "koedukálják", de hogy ez az 1/1 mi... rejtély.
2012. febr. 2. 20:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Ott van mellette a 2/30, nem lehet, h az vonatkozik rád?

Vagy még az is lehet, hogy ha tényleg egy fő, hogy vizsgakurzusnak szánják.

2012. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de és 20 fős limitet látok. Az 1/1 nem tudom micsoda, de eléggé egyértelmű szerintem, hogy az nem a limit egészben.
2012. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az ilyen tárgyakat, amik mellett szerepel a zárójeles létszám, és ha az be van telve, akkor már nem lehet rájuk feljelentkezni. Vannak olyanok is, ahol (0/100) van megadva, és ugyanennyi a valós limit is. De mint látjátok, itt nem ez a helyzet. Szóval, erre már nem engedi a Neptun, hogy feljelentkezz, és arra hivatkozik, hogy betelt a kiszabott limit. Ez itt pl. nem vizsgakurzus, mert akkor odaírták volna mellé, mint mindig.
2012. febr. 2. 21:08
 6/12 A kérdező kommentje:
Utólagosan is kérném, hogy olyanok szóljanak hozzá, akik valamennyire jártasak a témában.
2012. febr. 2. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
A rendszer kétféle létszámkorlátot kezel aszerint, hogy mintatanterv, vagy egyéb szabadon választható/minden intézményi tárgy felıl veszi fel a tárgyat. Tárgyfelvételnél nem jelenik meg az egyéb létszám ha ugyanaz mint a normál, illetve, hogyha egyéb szabadonválasztható tárgyként veszi fel, akkor az ahhoz kapcsolódó létszámkorlát jelenik csak meg, nem a mintatanterves.
2012. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A zárójeles az a kurzuslimit. A te kurzusodnak 1 helyet adtak. Ez mondjuk furcsa...
2012. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, ez a zárójeles marhaság csak a szabadon választhatókra vonatkozik.

Kurzuslimit? Akkor a jelen példát hogyan kell értelmezni?

Nem az maga a kurzus, amit fel akarok venni? Az hogy lehet betelve? Bocsánat a rengeteg kérdésért, de tényleg meg szeretném végre érteni ezt a beteg észjárást.

2012. febr. 2. 21:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ezt a kurzust annak az egy gyereknek írták ki aki felvette. Feltehetőleg ő kérte. Hogyha kíváncsi vagy akkor kérdezd meg az ügyintézőt. Nem tudom a szilfizhez tartozik e vagy hova. Az a legtisztább ha megkérdezed Kruppánét, legfeljebb ha nem hozzá tartozik akkor átküld az épület másik felébe xy ügyintézőhöz.


Ők is írnak ki kurzusokat de ha ők nem is akkor Langernek kellene tudnia...

2012. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!