Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már van egy szakközépiskolá...

Ha már van egy szakközépiskolában szerzett okj-m, akkor mehetek ingyen főiskolára felsőfokú szakképzésre? Azis okj-s.

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mivel az előző képzés tanulói jogviszonyú volt, ez meg már hallgatói lenne. Persze nézd meg, hogy hogy az adott felsőfokú szakképzést meghirdették az adott intézményben államin, mert ha nem, akkor csak fizetősre tudsz jelentkezni.
2012. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont nem, mert az állam csak egy OKJ-s szakképesítést támogat (ahogy csak egy alapképzéses diplomát is).
2012. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Sajnos megint nem lettem előrébb.. :D
2012. febr. 6. 16:45
 4/4 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám, te már megtudtad rá a választ? :D mert én még átmehetek egy középszintű okj-re de az szart se ér
2012. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!