Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Leövey Klára Gimnázium...

A Leövey Klára Gimnázium mozgóképkultúra és médiaismeret szaka milyen?

Figyelt kérdés
mit jelent ez pontosan?
2012. febr. 8. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyi!

Én ha helyedben lennék akkor nem mennék oda.

Borzasztó, de nagyon züllött népség jár oda.

Gondolok itt elsősorban a fiúkra:

Sok srác női rihákba jár suliba mert ők művészek, a lányok ezt lájkolják bennük, sok az emo stb. Egyszerűen borzasztó!

2012. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

részben igaz amit az 1. válaszoló írt, de nem szabad általánosítani... ismerek teljesen normális arcokat onnan, és csak 1 csávó van aki női ruhákba jár, mondjuk van még 1 másik akiről még nem tudni hogy melyik nemhez vonzódik.


ha médiára akarsz járni akkor járj bár én ezt a tagozatot eleve lenézem, mért hát lássuk be: nem az a tagozat amibe túl sok értelmiségi ember jár...


nem tudom hogy az 1. válaszló honnan szerzi az infót de én a leöveybe járok, és bár A-s vagyok, de a haverom C-s tehát sokat tudok a médiára járó arcokról

2012. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
sőt... a 12 és 11 c-sek nagyon is normálisak és köztük nincs is ilyen kétes személyiség... a 10. c-ben van az a két személy akikről előző hozzászólásomban írtam. a 9.-eseket pedig nem ismerem
2012. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Komolyan 2 ember miatt tanácsoljátok azt a kérdezőnek, hogy semmiképpen ne menjen oda?? Hát ez szánalmas:) Nem csak haverkodni jár iskolába az ember, hanem tanulni is. Nem mellesleg meg ha antipatikus valaki, akkor nem szólsz hozzá nem?:)

A Leöveybe járok, de az a 2 srác nem igazán befolyásolja az iskolai életet, meg azt, hogy hogy érzem magam.. :))

Különben is, én emokat sem nagyon láttam, inkább rockerek vannak.

2012. febr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és 1. válaszoló: pont, hogy nem züllött népség jár az LKG-be :)
2012. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
3. válaszoló, én nem mondtam neki hogy ne menjen oda, sőt szerintem inkább biztatóak voltak a hozzászólásaim... de amúgy meg tényleg főként rockerek (köztük én is) járnak az LKG-ba, bár sok burzsuj p*csa is
2012. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én megjelöltem ezt a tagozatot, most szombaton megyek ide szóbelizni. esetleg nem tudja valaki, hogy mit kérdezhetnek a szóbelin? előre is köszi!:)
2012. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha kérdésed van, írj ki egy új kérdést...
2012. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!