Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Klebelsberg Kuno Gimnázium...

A Klebelsberg Kuno Gimnázium (Bp. ) mennyire erős?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem erős. Négy év alatt öt különböző osztályba jártam (nem rossz tanulmányi eredmények miatt:), és végül a Klébiben érettségiztem, amint egyáltalán nem bántam meg, sőt.

A tanárok mind kedvesek és emberségesek, voltak köztük nagyon jók is, akiknél imádtam tanulni. Az osztályközösség is jó volt, sokkal rosszabbra számítottam mikor oda mentem, mert terjedtek pletykák, amik az én osztályomra egyáltalán nem voltak igazak. :)

2012. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2012. okt. 3. 20:00
 3/5 anonim válasza:
egy kitűnő tanulónak érdemes oda mennie?
2016. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én oda jártam általános iskolába, nagyon szerettem. Én ugyan nem, de sok kitűnő osztálytársam, ismerősöm ment tovább a gimnáziumi részbe is. Azt érdemes tudni, hogy a Klebersberg Kunóban nem lehet emelt szintű érettségit tenni, de ha nem ez a cél, akkor csak ajánlani tudom. A tanárok jófejek, a közösség pedig összetartó:)
2017. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: mármint úgy érted, hogy nem készít fel emeltre semmiből? Mert az emeltet úgyis másik gimiben kell csinálni.
2017. ápr. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!