Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kármán Tódor Kollégiumról...

Kármán Tódor Kollégiumról vélemények?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
A szobák nagyon kicsik, és rossz a hangszigetelés is, de a társaság jó.
2012. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És lehet azért tanulni, vagy mindig zaj van?
2012. febr. 11. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Tény, hogy egy albérletben nyugodtabban tudsz tanulni, de a kolinak megvan az az előnye, hogy tudsz segítséget kérni mástól, esetleg közösen is dolgozhattok, ez elég hasznos.

A zaj engem elalváskor szokott zavarni, mert ricsajban sosem tudtam elaludni. De ez attól is függ, hogy hol laksz. Én az első szinten voltam, alattam ment mindig a buli, így elég gáz volt, felsőbb szinteken elviselhetőbb.

Egy további hátránya a kolinak, hogy a déli oldala a főútra néz. Emiatt ezek a szobák nagyon porosok, valamint zajosak nyitott ablaknál. Ráadásul nyáron itt a déli fekvés miatt elviselhetetlen a hőség, ezt hővisszaverő fóliákkal próbálták megoldani, de annál rosszabb lett. Szóval mindenképpen az északi oldalra szerezz szobát, ha oda jelentkezel.

2012. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat.

Még van néhány kérdésem:

Egy szobában ugye ott általában 2-en vannak. Mindenkinek van külön saját asztala?

Társaság milyen? Könnyen be lehet illeszkedni?

Milyen gyakran szoktatok bulizni, szórakozni?

2012. febr. 11. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy szobában ketten vannak, közös asztallal (ekkora szobában el se férne két külön asztal).

Ha nem vagy aszociális, akkor könnyen be lehet illeszkedni. Mivel sokan vannak a koliban, könnyen tudsz olyasvalakit találni, akivel jól kijössz. Mondjuk sokan azt csinálják (tapasztalataim alapján a többség ilyen), hogy egész nap csukott ajtó mögött ülnek, és nem vágynak annyira társaságra. Nem bántja őket senki emiatt.

Mi nem voltunk az a bulizós fajta, elég ritkán mentünk el szórakozni, bár lehetőség van bőven, aki erre vágyik.

2012. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És az az egy asztal elegendően nagy, hogy egyszerre ketten is tudjanak ott pl. műszaki rajzot készíteni, vagy csak egy személyre van méretezve?

Ezenkívül van-e lehetőség a BME könyvtárában való tanulásra, pl. ha két előadás közt épp nagy időtartam lenne, és nem akar az ember a koleszba arra az időre visszamenni?

A könyvtár zajmentes egyébként? Tanulásra ideális?


Válaszodat előre is köszönöm.

2012. febr. 11. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát az asztal azért elég nagy, bőven kétszemélyes. Ha elpakolod onnan a laptopod, akkor van hely műszaki rajznak is.

A könyvtárba persze, hogy bemehetsz órák között, vagy azután tanulni. Én speciel három év alatt soha nem voltam ott, de ott biztos, hogy csendes környezetet találsz. Elvégre mások is tanulni mennek oda, nem szórakozni :)

2012. febr. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaidat!
2012. febr. 12. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!