Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvesznek egy felsőoktatás...

Ha felvesznek egy felsőoktatási intézménybe, de még sem szeretnék oda járni, ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
milyet?
2012. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak erőszakkal berángatni az egyetemre. Egyszerűen nem mész el beiratkozni, mindig van ilyen minden évben.
2012. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fake a kérdés...egyszerűen azért merült fel bennem, mert nem akarok mindenféle szakot megjelölni, nem akarok mindenáron egyetemre járni és lehet, hogy felvesznek költségtérítésesre, de lehet, hogy szeptemberben úgy fogom gondolni, h nem ér meg nekem annyit...
2012. febr. 11. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is gondoltam, hogy fake a kérdés, már sokszor találkoztam itt olyanokkal, akik megkérdezték, hogy ha felveszik őket, akkor muszáj-e oda is járni, ha esetleg meggondolják magukat. De nem muszáj. Pl. nálunk is asszem 75 embert vettek fel, de már a beiratkozásra is csak 70 körül jöttek el.

Ha meggondolod magad, és mégse akarsz oda járni, akkor egyszerűen nem iratkozol be, és nem történik semmi. Maximum annyi, hogy esetleg ezzel elveszed olyan elől a lehetőséget, aki viszont tényleg szeretne oda járni, ezért javaslom, hogy gondold meg jobban, hova jelentkezel.

2012. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, nem neked szántam, csak volt egy válaszoló akit töröltek :)
2012. febr. 11. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:

ha úgy gondolod akkor jelentkezz, aztán biztos van valami eljárás ami alapján lemondhatod időben és a pótfelvételizőknek esélyt adsz! de inkább hívd fel az illetékeset és kérdezd meg!

de biztos, ami biztos, nem mész el beiratkozni

(a finanszírozási formát meg jól gondold át, lásd hallgatói szerződés)

2012. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy meg mi 30an vagyunk hivatalosan egy csoportban, átlagosan 21en vagyunk bent, 4-5en meg egyszerűen csak fantomok :D
2012. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!