Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sorrendben irnád?

Milyen sorrendben irnád?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok , ti milyen sorrendben irnátok, én már döntöttem, mielőtt bárki azt mondaná hogy döntsek magam, csak kiváncsi vagyok kihez mi áll közelebb és melyik a legnépszerűbb ezek közül.

Semmelweis-egészségügyi szervező, ELTE- andragógia, DE-andragógia , DE-pszichológia, Károli-Pszichológia, Miskolci- munkaügyi és társadalombiztositási, Nemzeti Közszolgálati Egyetem- igazgatásszervező :) (nem ez a sorrendem)


2012. febr. 12. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A 2 andragógia kuka mert büfé az egész.


A többi nyerő, én személy szerint:


Miskolc HR-TB

DE Pszicho

NKE Ig.

Károli


Az andragógiákra felesleges a pénzed időd pazarolni...

2012. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NKE igszerv. a többi kuka mert munkanélküli leszel talán még a munkaügyi meg tb ér valamit.
2012. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bensdorp ***** válasza:

NKE

Miskolc

SE


Innentől csak ha mindenképp be szeretnél még jelölni valamit, de ezekkel nagyon nehéz lesz elhelyezkedni:

Károli

Debrecen -pszicho

ELTE

Debrecen -andragógia

2012. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bensdorp ***** válasza:
Persze a kérdés azért nem túl megválaszolható, mivel nincs még egy ember, akihez épp ezek állnának közel, így a zöme benne se lenne a sorrendjében. Nem tudjuk így beleélni magunkat, és statisztikaként szolgálni Neked. :) Mindenkitől javaslatok érkeztek eddig is, mégpedig az elhelyezkedési lehetőségek szerint. Esetleg egy olyan kérdéssel többre mennél, hogy ezek közül ki jelöli valamelyiket, és hányadik helyen.
2012. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Károli-pszichológia

ELTE-andragógia

Semmelweis-eü.szervező

NKE-ig.szervező

DE-pszichológia

-andragógia

ME

2012. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és a magyarázatom a sorrendhez: a pszichó érdekel a legjobban, és az a Károlin a legjobb. Debrecenbe és Miskolcra pedig nem mennék(távolság miatt), azok ezért az utolsók.
2012. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!