Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem Informatik...

A Debreceni Egyetem Informatikai karára szeretnék felvételizni, ám középiskolai eredménynek beírtam az informatikát. Helyes ez így?

Figyelt kérdés
Ma hallottam, hogy nem lehet informatikát beírni vitt jegynek. Ha feladtam már postára, akkor így mi a teendő? Van lehetőségem kijavítani?
2012. febr. 13. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tanultál természettudományos tantárgyakat?
2012. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, Fizika, Kémia, Biológia
2012. febr. 13. 14:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy azok közül kellett volna valamelyiket beírnod..szerintem hívd fel őket és kérdezd meg hogy ebben az esetben mi a teendő!
2012. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ELÉRHETŐSÉGEK:


Információszolgálat: 189-es telefonszám, 6-os menüpont

Adminisztratív kérdésekkel kapcsolatban: 477-3100-es telefonszám

2012. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ez azért elég nagy hülyeség, hogy ha egy ember Informatikai karra akar felvételizni, akkor nem viheti a középiskolai informatikai eredményeit. Ez körülbelül olyan mintha, valaki költő akar lenni, és azért nem adják ki köteteit, mert verset írt.
2012. febr. 13. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy probléma sőt lehet hogy egyáltalán nem az!érettségi jegyként biztos vihető, de szerintem ha a tantárgyi jegyekhez írtad az sem baj!
2012. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért egy leendő informatikus ne biológiát írjon már be..az milyen már!? :)
2012. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Közben utánajártam a felvi.hu-n Ha valami hiba van, akkor felszólítanak, hogy egy időintervallumon belül javítsam ki a hibákat. Ha lesz felszólítás, akkor kijavítom.
2012. febr. 13. 15:09
 9/12 anonim ***** válasza:
azt hiszem júl 12-ig kell pótólni úgyhogy nyugi nem lesz itt baj!
2012. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
tavaly még lehetett írni az infót, gondolom azóta nem változott meg... milyen szakra mész?
2012. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!