Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az NKE-RTK-n (volt Rendőrtiszt...

Az NKE-RTK-n (volt Rendőrtiszti főiskola) mennyire veszik szigorúan az orvosi alkalmasságin a testtömeget?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, nagyon könnyű vagyok alapból, mert vékony a csontozatom. Elvileg 58 kilónak kellene lennem, hogy elérje a 20-at a testtömeg indexem, de én csak 50 vagyok. Nem vagyok alultáplált, sem gyenge, csak egyszerűen ilyen alkat vagyok... Szerintem soha az életben nem leszek 58 kiló...
2012. febr. 13. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
hány cm vagy?
2012. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
172
2012. febr. 16. 16:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a testtömegindexet nem veszik annyira szigorúan, nem úgy mint a magasságot!A 172 cm-be nem tudnak belekötni mivel 162 örül van az alsó határ!Ha nincs más eü.-i jellegű problémád mint pl. látás, hallás,gerincferdülés, légzési problémák..stb. akkor szerintem simán van esélyed!A lényeg hogy sikerüljön a fizikai alkalmassági onnantól szerintem nem fogja őket érdekelni hogy lehetnél mondjuk 8 kilóval több!Amúgy ahhoz hogy hízzál meg max csak annyit tudok javasolni hogy egyél sok kenyeret+cukrot+zsíros dolgokat sűrűn, még akkor is ha nem vagy éhes!Este 6 után is egyél és mozogj kevesebbet!Na most ez egy kicsit furán hangzik de ha a fogyásnál az ellenkezője működik akkor szerintem érdemes kipróbálnod! :)
2012. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát a fizikai alkalmasságira addig még bőven edzek, szóval az simán sikerülhet...:) Amúgy az a baj, hogy az orvosi alkalmassági előbb van, és ha ott belekötnek valamibe, akkor úgy tudom, hogy a fizikai alkalmasságiig el sem jut...


Amúgy meghízni (zsírt magamra szedni) nem szeretnék, mert az az esélyeimet rontaná a fizikai alkalmasságin, főleg ha nem mozgok. Épp azaz, hogy keményen kellene edzenem, mert eléggé el vagyok lustulva. Amúgy meg sokat eszem, rengeteg hizlaló dolgot, és nem vagyok képes feszedni 1-2 kilóbál többet. Abban reménykedem, hogy az edzéstől több leszek kilóra, mivel az izomnak is van súlya, meg persze abban, hogy nem fognak belekötni ebbe, mert amúgy tényleg nincsen semmi más dolog, amibe az orvosi alkalmasságin.

2012. febr. 16. 17:45
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem sikerülni fog! :)
2012. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindig rendőrtisztire akartam menni de már a korom miatt sem mehetnék nappalira csak levelezőre ha a rendőrségről küldenének továbbtanulni!remélem neked sikerülni fog!milyen szakra jelentkezel?
2012. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:)

Bűnügyi igazgatási - bűnügyi szakirány

2012. febr. 16. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:
a legjobb!:) szurkolok neked nagyon hogy sikerüljön! :)
2012. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...! :)
2012. febr. 18. 01:20
 10/10 anonim válasza:
Felvettek? Mit kértek alkalmasságikon?
2013. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!