Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Kesjár Csaba Általáno...

Milyen a Kesjár Csaba Általános Iskola és Gimnázium (Budaörs)?

Figyelt kérdés
A gimnáziumi részlege érdekelne, milyen az oktatás, közösségi programok, oda járó diákok, stb.
2012. febr. 13. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem működik a gimnázium része- már vagy 8-10 éve.
2012. ápr. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amúgy borzasztó. 6 évig oda jártam általánosba..... Nem véletlen jöttem el. 17 éves vagyok és 10 éve kisebbségi komlpexussal és hasonló komplexusaim vannak annyi bántást kaptam ott... Tanároktól főleg.... Valaki másodikos létére nem tudtott kiolvasni tökéletesen egyből nem foglalkozott vele és a szüleinek bejelentette, hogy retardált. Ez nem egy gyerekkel igy volt.... De főleg engem nem szeretett mert nekünk pénzünk se volt sok...... Nagyon pénzes suli. Nagyon gazdagnak kell lenned, hogy a csemetéd barátra leljen és jótanárokra..... (osztályfőnököm kinézett engem még pâr kisgyerekkel és azt mondta a többieknek hogy vigyázzanak velünk mert tetvesek vagyunk.....) Szóval.....
2014. jún. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elírtam kicsit mivel későre jár és fáradt vagyok, de értitek :)
2014. jún. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk opelünk volt oszt társamnak bmw... A mi autónkba beülni se volt hajlandó a kedves osztfőnök. Mikor vittek suliba ő meg sétált és fel akartuk venni mondta jaj nemkell mert jól sétál bla bla bla. Odaértûnk sulihoz és ő is valamivel később bmwből szált ki nevetgélve ránk. :)
2014. jún. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

HELP! Pont ezt a sulit néztük ki, nagyon szimpi volt az igazgató és a felsős gyerekek azt mondták, innen senki nem akar elmenni, viszont a többi suliból meg átjönnek.

A negytív vélemény nagyon felkavart, mert pont az ellenkezőjét keresem annak, ami őt érte. Lehet, 10 év alatt már megváltozott és jobb lett? Vagy jobb a Herman Otto?

2019. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!