Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi lap rosszul kitöltve...

Felvételi lap rosszul kitöltve, javítható?

Figyelt kérdés

Véletlenül elrontottam a középiskola bejelölését!

Szakközépiskola helyett, gimnáziumot jelöltem... :S

Ki lehet húzni és átjavítani, vagy vegyek új lapot? :S


2012. febr. 14. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos új lap kell...de ahhoz meg a könyv kell...az meg 2000:S
2012. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá a könyv! főleg nem 2000ért, csináld meg együtt egy ismerősöddel elekronikusan, vagy ha jól emlékszem könyvesboltokban is kapható talán :)

ha most csinálod először, akkor meg ne izgulj, nem olyan nagy ördöngősség.

ha pedig gyors és konkrét választ szeretnél hívd fel az illetékest, (biztos van vmi elérhetőség a jelentkezési lapon)

zárójelben megjegyezném, hogy szerintem egy hivatalos javításért sem fognak téged kizárni a "versenyből" :)

sok sikert! :)

sok sikert!!!

2012. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem...idéntől vezették be ezt, hogy csak a könyvvel együtt lehet már kapni a lapot (ösztönzésképp, hogy a neten töltsék ki a diákok)
2012. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem szerencsém volt, mert edukáción oszották :P mármint a lapot
2012. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!: )
2012. febr. 14. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én teljesen ingyen kaptam lapot, mégpedig a Oktatási Hivatalnál, nem tudom hol laksz, de Debrecenben bárki kérhetett ott lapot, csak alá kellett írni egy lapot, hogy kértél.
2012. febr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg amúgy a felsőoktatási intézményeknél is lehet általában kérni jelentkezési lapot, és ingyen van.

Postán már egy jó ideje nem lehet beszerezni a jel.lapot.

2012. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andrea Amati válasza:
Az Educatio irodáiban lehet INGYEN felvételi lapokat szerezni, gyak. korlátlan mennyiségben +segítenek is, nehogy megvedd az egész tájékoztatókönyvet emiatt! Ha pesti vagy, a Maros u. 19-ben, ha vidéki, akkor pedig könnyen megtalálhatod a címet neten.
2012. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!