Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vajon növekedhet 30 ponttal a...

Vajon növekedhet 30 ponttal a ponthatár az agrár szakokon? Vagy ez irreális?

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2012. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A válaszotokat indokoljátok már, miért gondoljátok úgy, ahogy gondoljátok. Mindenre kíváncsi vagyok.
2012. febr. 14. 16:01
 3/5 anonim válasza:
Akár növekedhet, de szerintem annyit nem fog. A maximum ponthatár 480-ról 500-ra emelkedik, ami ugyebár +20 pont( tehát emiatt is nő), másrészről pedig alapból is növekedhet( de akár csökkenhet is valamennyit)
2012. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? nekem annak idején 80 pontot ugrott (vegyészmérnök).
2012. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen agrár szak? Van vagy 20...


Ha például BCE agrárvonal, tutira. 3 dolog miatt:

1. 500 pontos új eljárás (+20 pont)

2. a Corvinuson a támogatott agrár helyekre tavaly valami 620-at vettek fel, idén 300 hely van.

3. azokat a diákokat, akik BGF-re vagy egyéb tavaly még támogatott helyre akartak menni 400 feletti pontszámmal, idén is fognak jelentkezni csak éppen máshova...

2012. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!