Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha választhatnál hova mennél...

Ha választhatnál hova mennél továbbtanulni egyetemre, Gödöllőre vagy Budapestre és miért?

Figyelt kérdés
Most nem igazán az oktatás színvonalára vagyok kíváncsi, hanem úgy az életre.
2012. febr. 14. 20:58
 1/3 A kérdező kommentje:
és kollégiumok?
2012. febr. 14. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Gödöllői vagyok. Gyönyörű város, imádom az embereket, az átlag lakosok sokkal kulturáltabbak meg normálisabbak, mint amiket Pesten néha látok. Viszont a SZIE nem túl nagy nevű hely, a diploma nem ér annyit, mint a pesti. Én is Pestre járok, bár nekem szóba se jöhetett a SZIE.

Az egyetemisták között meg nincs nagy különbség. Mindenhol megtalálod a saját társaságod. Az egyetemisták alapvetően jó fejek. Viszont valszeg kisebb pontszámmal vették fel a sziéseket, ami nincs egyenes arányban az intelligenciával, de azért utal dolgokra. Viszont mindenki partizik, akárhova jár.

2012. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:)
2012. febr. 16. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!