Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociológia vagy Történelem?

Szociológia vagy Történelem?

Figyelt kérdés

Ha most törire megyek és el is kezdem szeptembertől, szakosodhatok esetleg szociológusnak, politológusnak ? mind a 3 kifejezetten érdekel. Sajnálnám kihagyni e szakokat. Hallottam a minorról vagy miről, én nem ismerem, de pppke honlapján olvastam hogy igen lehet szakodosni, szal ha törivel kezdem, akár mellette lehet szociológus vagy politológus végzettségem?

Tanulni akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most magántanuló féle vagyok, a középsuliban kiéltem magam, jelenleg szabadúszó egyéni vállalkozó vagyok, amit élvezek de beakarok törni a felsőoktatásba


2012. febr. 14. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat nem fogsz érni egyikkel sem!Én történészként végeztem és itt vagyok munka nélkül.
2012. febr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tényleg ? most adtam be a jelentkezésem...töri első a pázmányon...utána meg rendőrtiszti, azon belül 3 szak . jó kilátások ezek szerint. az a baj humán beállítottságú vagyok, szal vagy ez és hasonló szakok, vagy vmi droid szakma munka. rendőrtiszti pedig ugye, olyan amilyen.
2012. febr. 15. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szociológiára se menj, én szociológus vagyok, 1,5 évig munka nélkül voltam, most van egy droidmelóm minimálbérért, de ehhez elég lett volna az érettségi is.

A rendőrtisztivel legalább lesz munkád.

2012. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!