Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey F. Gimnázium Bp. -Mik...

Kölcsey F. Gimnázium Bp. -Mik a vélemények? Mennyire erős gimi? Szerintetek fölvesznek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A felvételimet nagyon elrontottam úgy érzem...70p lett. A bizonyítványban is van néhány 4esem, összesen kb. 3-4db, 6-7-8.félév. Mik az esélyek? értelmesek válaszoljanak, köszi!
2012. febr. 15. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
szia. én is oda jelentkeztem:) melyik tagozatra mennél? amúgy szerintem bőven felvesznek:)
2012. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát én úgy hallottam, hogy ez nagyon erős suli, de az egyik barátnőm is oda jelentkezik akinek kb annyi pontja lehet mint neked (vagy még egy kicsit kevesebb) úgyhogy egy próbát biztosan megér;)
2012. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!