Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tisztelt Pellérdi 3. osztályos...

Tisztelt Pellérdi 3. osztályos szülők, nektek mi a véleményetek erről?!

Figyelt kérdés
Szeretnék érdeklődni,hogy ti mennyire vagytok megelégedve a tisztelt tanárnővel!Az én véleményem már,leírhatatlan.Matekból borzasztóan állunk,és külön tanárhoz kell járatnom a gyereket,hogy legalább fogalma legyen dolgokról.Nagyon el vannak maradva a többi iskolákhoz képest matematikából.Úgy érzem a tisztelt tanárnő semmibe veszi a szülőket,mert hiába panaszkodnak fittyet hány rájuk.Állandó lemaradás,és mindig csak ígérget.a többi tantárgyról már nem is beszélek,folyamatos lemaradás,nemtörődömség,és csak az ígérgetései.Én teljesen fel vagyok háborodva,és tudom sok más szülő is.

2012. febr. 16. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szóljatok az igazgatónak!
2012. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már voltunk bent páran,mindig kitértő válaszokat adott,meghogy majd utána néz,meg stb...bla-bla-bla!


Tudod van ez a dolog mint az orvosoknál,kollégára nem mondunk semmit.

Minket azzal próbált nyugtatni az igazgató hogy 4.osztálytól úgyis új tanárnőt kapnak,de hát ez a mi problémánkat nem oldotta meg mivel matematikából kb.: 1,5 évvel le vannak maradva az átlagtól.Átiratni sem tudom sehová,mert csak a gyerekkel csesznék ki,a lemaradása miatt.Más iskolában butának számítana.

2012. febr. 16. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet jelezni az önkormányzat és a jegyző felé is.

Lehet még mindig jobb ha most átiratod másik iskolába vagy másik osztályba, és most pár hónapig kicsit butának fog tűnni,mint hogy felső tagozatban egy szigorúbb tanár megbuktassa.

2012. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!