Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi fősulira, pontszámít...

Felvételi fősulira, pontszámítás, jelentkezési lap kitöltése?

Figyelt kérdés

Fősulira szeretnék jelentkezni. Ugye a pontokat a középiskolai tantárgyakból és az érettségi eredményekből számolják. A pontszámító kalkulátor azt hozta ki, hogy a legkedvezőbb számítási mód az érettségi pont kétszerese. A jelentkezési lapra, akkor csak ezt írjam rá, a középiskolai eredményeket ne? Vagy rá kell mindkettőt? Lehet hülyeséget kérdezek, de kérlek segítsetek...

Köszönöm előre is


2012. febr. 16. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj rá mindent, az a biztos.
2012. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fősulira jelentkezel, és ilyen böszmeséget kérdezel? Ahh...


Természetesen rá kell írnod mindne eredményedet, különben ők honnan a fenéből tudnák, hogy neked melyik a kedvezőbb számítási módszer?


Arról már nem is beszélve, hogy adott esetben lehet más más sulikban más szakokon más módszer a kedvezőbb.

2012. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm s hozzászólást, de remélem te még nem szorultál segítségre semmivel kapcsolatban és mindent tudsz mindenről.

Ha így van, akkor gratula!!!

2012. febr. 16. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak egy aprócska logika :)

Ne szívd a melledre, jobb ha felkészülsz. Az egyetemen még ennyi segytséget sem kapsz majd.

Majd a TO-n az ügyintézőtől kérdezel és az a válasz hogy: nézzen utána, akkor gondolj vissza erre :P


Sok sikert a felvételidhez ;)

2012. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Épp azt csináltam, utánanéztem (utánaérdeklődtem), mert sehol nem találtam erről konkrétan semmit, az adott suliban meg tényleg elküldtek a jó b*** francba :-(

Kérdem én, akkor honnan érdeklődjek??

2012. febr. 16. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyébként hozzáteszem, hogy elég lenne csak az érettségi eredményeket elküldeni. Csak akkor automatikusan abból számolnának pontot.

Így meg ők kiszámolják, hogy melyik a jobb és azt veszik figyelembe.

Azért írtam, hogy jobb, ha elküldöd, mert ha véletlen elszámoltad vagy rossz kalkulátorral számoltál (szarabbnál szarabbak vannak fent a neten), akkor ciki.

2012. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget :-)

Amúgy a felvi.hu-n számoltam, remélem azért az csak jó :-)

2012. febr. 16. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!