Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki egyszerre 2 szakot...

Ha valaki egyszerre 2 szakot csinál, akkor az ösztöndíj átlag meghatározásakor mind 2 szak tanulmányi eredményét nézik?

Figyelt kérdés

2012. febr. 17. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem. a kettő külön van. két külön neptunod van, ami az egyik szakról van felvéve az csak azon az egyen látszik. én is párhuzamos képzésbe nyomom.
2012. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem, és akkor itt miért így van?:


[link]


"a két- vagy többszakos hallgatókat mindegyik szakjukon besorolják, majd, ha az ösztöndíjösszegek különbözőek, azokat átlagolják"

2012. febr. 17. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok: nem az eredményt átlagolják, hanem a kapható lóvét! ez azért van, hogy ne kaphass mindkettőn pénzt.

mindkét szakodon külön kiszámolják az átlagodat, és ha olyan ügyes voltál, hogy mindkettőn kapnál ösztöndíjat, akkor se kapod meg mindkettőt csak a kettő átlagát egyszer.

legalábbis a szöveget így értelmezem, nekem még sose sikerült ösztöndíjat szereznem egyik szakomon se.

2012. febr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. köszi.
2012. febr. 19. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!