Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen puskázást ajánlanátok...

Milyen puskázást ajánlanátok szóbeli feleltetéshez? (verset kell tudni)

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

ha kikel állni akkor első padból sugás

ha nem akkor padtársad súg

mi így szoktunk 5ösre felelni

bár engem osztálytól külön feleltetnek mert az iskola phszigológus szerint nem tesz jót ha osztály előtt feleltetnek /megbeszéltem vele hogy beszéljen a tanárokkal, hogy nem jó ötlet az én esetembe/ és így hogy őt komolyan veszik engem nem állítanak ki inkább írásba feletetnek és így máskor is beavatkozik ha olyan helyzet van

2012. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja nemszoktak kihívni én arra is gondoltam, hogy a verset kicsi betükel kinyomtatom és a tolltartómnak nekidöntöm csak lehet hogy az 1 kicsit feltünő, hogy a tolltartómat bámulom. Egyébként kösz a tippeket. :D
2012. febr. 19. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen verset kell tudni?
2013. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hív ki a tanár,akkor csak olyan tud

"súgni", aki elöl ül

(különben nem fogod hallani)

2013. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rövid vers, akkor nem is kell semmilyen puska
2013. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!