Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a kőbányai Szent...

Milyen a kőbányai Szent László Gimi? Többi lent.

Figyelt kérdés
7-es vagyok. Ötödiktől mostanáig az átlagom soha nem esett 4,5 alá. Inkább humán beállítottságú vagyok...szeretnék nyelvet tanulni, viszont nagyon tetszik a tömkom szak. Állítólag nem lehet vele csak jó kapcsolatokkal, szerencsével elhelyezkedni, max. a burger king-be eladónak, azt meg nem nagyon szeretném...érdemes oda felvételizni? Elmondanátok róla pár dolgot?
2012. febr. 23. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg ezt tanulni.Kivéve ha szüleid a médiában dolgoznak.Ha nem,akkor felejtsd el,csakúgy mint a legtöbb humán dolgot.
2012. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én egy volt tömkomos vagyok, sosem bántam meg hogy tömkomra jártam. Ami a továbbtanulást illeti, én nem ilyen irányba mentem tovább, de életem legszebb éveit köszönhetem a ennek a giminek. Nem is a giminek,leginkább a szaknak.

Nem mondom hogy gyalog galopp rendes gimi melett egy ilyen szakot csinálni, de életre nevel, talpraesettségre, és közös munkára másokkal. Hogyha az a célod, hogy ezzel helyezkedj el, el tudsz külső segítség nélkül is (persze ne feltétlenül csak nagy, kereskedelmi csatornára gondolj. oda bekerülni tényleg külső segítséggel lehet, vagy ha szépen végigjárod a létrát a kávéhordótól. azt meg végigjárhatod tömkom nélkül is.)

A tanárok nagy része jó fej, az én Ofőm volt az egyik legtündéribb tanár ott. Renget preg ogram van, színes a diákélet (kampány, gyereknap, unesco, gólyabál, portyák, kirándulás, lászlós bál, kerti parti...sorolhatnám).

A tömkomos közösség pedig mindig a legösszetartóbb. Több éve ballagtam el, de a mai napig havonta találkozunk. Ez az eredménye annak, hogy a munkában egymásra voltunk utalva. Ha oda jelentkezel, és felvesznek, nem bánod meg. :)

2012. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


Utolsó: akkkor te onnan milyen irányba mentél? Csak félek odamenni, pont ezért, mert lehet hogy csak egy mekis eladó lehetek, azt meg nem nagyon szeretném.:/

2012. febr. 24. 19:44
 4/5 anonim válasza:
Politológiát tanulok jelenleg :) A tömkomosok közül (egy-két kivétel volt csak) mindenkit a humán tárgyak vonzottak inkább. Így majdnem mindenki BTK-s lett. A bölcsész szakok pedig a KÖZHIEDELEM SZERINT kb egyenlőek azzal, hogy éhen halsz a diplomáddal. Én erre nem vennék mérget, aki akar érvényesülni az általában tud is...
2012. febr. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ideiglenes lista szerint benne vagyok az első 16-ban a tömegkommunikáción. :) Majdnem biztos, hogy

idejövök, mivel ez érdekel a leginkább, szeretném kipróbálni magam a média területein, és szerintem később hasznossá válik majd. Érdemes jövőre megpróbálnod! Ha tehetséges vagy és fejleszted magadat, nem hiszem, hogy csak a Burger King-be tudnál elhelyezkedni.

2012. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!