Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy sikerült álltalánosságban...

Hogy sikerült álltalánosságban a többieknek a felvételi? : Mondjuk egy 60 és 56 pont között tehetséggondozóval meilyik sulikba lehet bekerülni? Karinthy vagy Eötvösbe lehetséges?

Figyelt kérdés
.
2012. febr. 23. 17:38
 1/4 anonim válasza:
Az első kérdésedre tudnék választ adni: én nem vagyok olyan jó matekból, a magyar sem az erősségem, abból is inkább az irodalom ami rosszabbul megy, de hagyjuk a szöveget: 22 pont matek tehetséggondozó, magyarból tehet.g. 29 pont. Össz.: 51 pont. Központi: matek 35, magyar 33. - Az átlagon alul csak a tehetséggondozó matekom van, 1 ponttal. :\ Amúgy szerintem van esélyed, bár nem tudom hogy milyen volt a bizonyítványod, vagy hogy van-e szóbeli... Mindenesetre sok sikert! :)
2012. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit én megjelöltem iskolát ott összesen 160 pontot lehetett elérni abból nekem most 128 van. Együtt az írásbelivel, a hozott pontokkal és a szóbeli, átszámoltuk hogy az így kb 80%-os!
2012. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

A második válaszolótól még azt kérdezném hogy melyik suliba jelentkezett?:)

2012. márc. 11. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a normál összesen 86 pont lett, 42 a matek, 45 a magyar. A tehetséggondozós 75 pont, ebből a matek 39 pont, a magyar 36. A Karinthy ideiglenes listájan 16. vagyok, szerintem egy olyan 63 ponttal már felveszik az embert. Eötvösről nem tudok smit.
2012. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!