Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok ajánlani színvonalas...

Hurenzon kérdése:

Tudtok ajánlani színvonalas (amennyire lehet) OKJ-s szakközépiskolát, gimnáziumot? ATALANTA, ATHÉNÉ, MINERVA, EFEB EZEK BIZTOS KIZÁRVA

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
okj-s gimnázium?:O
2012. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen!


Pl nálunk van egy gimi és ott is van OKJ-s képzés!

2012. febr. 24. 20:37
 3/7 anonim válasza:

Szia! Megkérdezhetem hogy az Atalanta és a többi miért van kizárva?

Rossz véleményed van roluk?

mert én is jövöre ezek közül választanék bát inkább a KOTK vagy a Meta szakközépiskola jönne szóba nálam.

2012. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Amiket felsoroltam, oda jár több ismerősöm is és senki nem mondott róla semmit jót, csak rosszat.

Elég sokan ott is hagyják a sulit.


Én nem ajánlom őket.

2012. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De a KOTK és a meta fizetősek, nem?
2012. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha még nincs okj szakképesítésed vagy nem multál el 23 éves akkor még az állam fizeti.....ebben az évben megkezdetteknek de elvileg jövöre ezt is meg akarják szüntetni...vagy csökkenteni a létszámot :@
2012. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számalk szakközépiskola. nagyon szigorúan veszik a hiányzást, bepótolják az elmaradt órákat, szerintem egész jó!
2012. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!