Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet átiratkozni 12....

Hogyan lehet átiratkozni 12. -ben, miután jelentkeztem az érettségi vizsgákra már helyben?

Figyelt kérdés

Röviden: ez az első évem itt, szintén átiratkozás miatt, egy matematika-fizika tagozatos osztályba kerültem és bukásra állok fizikából. Nem hiszem, hogy ki tudom javítani, különböző okok miatt... nem részletezném. (Hozzáteszem azért, előtte könnyített fizikát tanultam két évig, csökkentett óraszámban.) Egyébként jó tanuló vagyok...

Ilyenkor át lehet iratkozni egy olyan iskolába, ahol a tanrendben 12.-ben már nincs fizika? Érettségikkel mi lenne?



2012. febr. 24. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy teoretikus kérdés, én nagyon kicsi esélyét látom, hogy bárki is átvegyen két hónappal az érettségi előtt.
2012. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy alapos indokkal mennél át máshová akkor az érettségit is meglehetne oldani, persze szerintem ez nem lesz ilyen egyszerű, lehet hogy érettségizned ott kell ahol jelentkeztél. Szerintem a fizikát kitudod javítani legalább 2 esre még van 2 hónapod simán kilehet. Tanuld meg a szabályokat ha négyjegyű függvény táblázatot használhatjátok dogán ceruzával halványan írj be magadnak puskát. Ha fizikából nem érettségizel simán átfognak engedni majd mert ilyenkor már nem nagyon szeretnek buktatni csak ha nagyon muszáj. Szerintem ezt a 2 hónapot már kibírod.
2012. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
át kell menned fizikából, csak két hónap. tudom rossz igy érettségi előtt de feküdj rá erre is. ha a tanár látja az igyekezetet segít. vagy ha mindig kérdezgetnéd h tudsz javítani?
2012. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, elsősorban javítani szeretnék, csak elméletben érdekelne a kérdés, ha esetleg....
2012. febr. 28. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!