Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 2011 szeptemberétől költség...

Ha 2011 szeptemberétől költségtérítéses képzésen vagyok, még véletlenül sem fordulhat elő, hogy 2012 szeptemberétől nekem is többet kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Én ugye a régi rendszerbe tartozom, tehát az én költséges képzésemen van 50%-os támogatás. Most egy kicsit bepánikoltam, hogy esetleg nekem is 400 ezer forintot kellene majd fizetnem, mint a 2012től felvetteknek. Ugye én még ilyen szempontból is a régi rendszerhez tartozom?
2012. febr. 25. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit kell fizetned, amennyi a te szakodon meg lesz állapítva! Akit tavaly vettek fel költségtérítésesre, annak is emelkedik az összeg, az nem állandó! Minden félévben annyi a tandíj, amennyit megállapítanak. Én tavaly 183.000 Ft-ot fizettem félévenként, szeptembertől pedig 196.000 Ft-ot fogok. A költségtérítéseseknél nincsen régi vagy új rendszer, annyit fizetsz amennyit a kar megállapít az adott félévre.
2012. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez nálunk állandó. Tudom, mert sok ismerősöm van ugyanott, ahol én, idősebbek is, és minden félév 120 volt eddig.
2012. febr. 25. 22:51
 3/4 anonim ***** válasza:

már más is kérdezte.

neki is írtam, hogy egyetlen egy költségtérítéses összeg kerül meghatározásra...


és lehet hogy évek óta 120 volt, de most más lesz...

pl. orvosin eddig nálunk 975.000 volt, most vmi 1milla felett egy kicsivel

2012. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ti nem értetek engem. Oké, hogy egyetlen összeget határoznak meg, de van különbség a között, hogy 120at kell fizetnem (akár 150 is lehet, mindegy), amiben van 50%os támogatás, vagy azt is ki kell fizetnem, hogy felkapcsolják a fejem felett a lámpát.
2012. febr. 26. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!