Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosira duplázással? Lehetséges?

Orvosira duplázással? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Emelt bioszt és kémiát fogok tenni. Kb hány százalékosre kell megcsinálnom?
2012. febr. 28. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, hová szeretnél menni.

Tavaly SE-ÁOK-ra 437 pont kellett, vidékre 417. De idén rendesen meg fognak változni a ponthatárok, mivel 500 pontos lett a rendszer, és radikálisan változtak a keretszámok.

De én is duplázással megyek. Ha 90%-osra megcsinálnám mindkettőt, cigánykereket hánynék, az biztos:)

2012. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát számold ki bakker, ne legyél ennyire lusta.

Két 90%-os emelt az 460 pont.

2012. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tervem, hogy duplázzak. Úgy számoltam, hogy minimum 80 %-os biosz emelt és 90 %-os kémia közép kell (plusz 40 pont a nyelvvizsgáért). A PTE-re jelentkezem. Nem tudom ennyi pont elég lesz e, de még, ha ilyen érettségit teljesítek már akkor örülni fogok (de úgy sem fogok, sajnos :()
2012. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: 2012-től két emelt kell orvosira. Ha csak közepet csinálsz, 100%, hogy nem vesznek fel.
2012. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ne haragudj, rosszul emlékeztem, csak 2013-tól kell két emelt.
2012. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj :)
2012. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is két emeltet duplázok idén. 85%-ra kell mindkettőt minimum. Nem könnyű, de most én abban bízok, hogy ugye emeltért maximális pluszpontot kapok, viszont aki csak egy emeltet csinál és nyelvvizsga is csak 40et ért lehet max annak nem lesz max pluszpontja, és szereintem a ponthatár sem fog nőni, a röghözkötés miatt talán kevesebben is jelentkeznek és szerintem így a ponthatár sem fog emelkedni de hát ezek csak tippek :)

Kérdező, melyik orvosit jelölted meg elsőnek?

2012. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!