Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor, ha ahova jelentk...

Mi van akkor, ha ahova jelentkeztem iskolába nem vagyok benne az ideiglenes sorrendbe, pedig már megvan a sorrend? általánosból gimibe

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ideiglenes a sorrend, mivel lehetséges, hogy lesz olyan diák, aki ugyan benne van a sorrendbe (akiket felvesznek), de ő nem abba az iskolába szeretne menni, így az ő helye automatikusan az őt következőjére ugrik, így +1 ember hátulról bekerül.

Ajánlatos azt az iskolát meghagyni 1. helyen, ahova a legjobban szeretnél járni. Lehet, hogy 15-20 diákot vesznek fel az adott szakra, de ha kihullanak akkor lehetséges, hogy akár az 50. diák is bekerül az adott suliba, mivel ő azt jelölte meg elsőnek.

2012. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy iskola két szakát jelöltem be, de az iskolában az ideiglenes sorrend sehanyadik helyén nem vagyok, pedig a 200pontból 177 pontom van. Jelentkeztem a humán és az általános szakra,de sehol sem találom a számomat. Nem tudom mi lehet az oka, később kerülne be, vagy a hü.lye osztályfőnök valamit elírt volna?
2012. febr. 28. 20:29
 3/8 Barna Ajsa válasza:
Én úgy tudom, az ideiglenes sorrendben mindenki szerepel, aki oda beadta a jelentkezését. Szerintem feltétlenül telefonálj, vagy menj be a gimibe és kérdezd meg, hiszen tévedhetnek, vagy a Te iskolád rontott el valamit, ami természetesen még rendbe hozható, ne pánikolj! :)Nálunk is elszúrták a 8.-os jegyeket, újra kellett nyomtatni meg aláírni mindent. Ha nem figyelek, akkor rosszul vannak beírva.
2012. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,holnap beszélek az of-kel. Meg lehet bemegyek a gimibe is.
2012. febr. 28. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
ne az ofővel beszélj, hanem fel kell hívni az iskolát és beszélni azzal, aki a felvételiért felelős
2012. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2012. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi, legalul kis betűvel ott volt, hogy feltöltés alatt... De köszönöm mindenkinek a segítségét! :D
2012. márc. 5. 21:01
 8/8 A kérdező kommentje:
De felvettek, mert második meg harmadik helyen vagyok.
2012. márc. 5. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!