Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiemelkedő képességű, rendkívü...

Kiemelkedő képességű, rendkívül tehetséges ovis melyik budapesti általános iskolába menjen?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek, ahol tovább tud fejlődni, ahol tudásszomjához mérten tanulhat. Megköszönném ha ajánlanátok ilyen helyeket (pl. Fazekas?) Merre induljak el?
2012. márc. 6. 11:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Szakemberek szerint (Gyerekpszichológus, óvónők stb.) Szakvélemények alapján már kiscsoportban is kenterbe verte a nagycsoportosokat, ezres számrendszerben számol, ismeri a földrészeket és azok állatait, Neki az a játék, ha atlaszt lapoz és hallja a madároviban a madarak latin nevét.


Félre értés ne essék, én anyaként vagyok a legjobban megijedve, mert egy tehetséges gyerek képzése teher, hiszen én csak átlagos vagyok, azt sem tudom, hogy fogjak hozzá, de a szakemberek szerint már kiscsoportosan is iskolaérett volt tudását tekintve.


Szerintem már egy kiscsoportos sem "nyáladzik", ha van gyereked akkor ezt csak viccnek szántad. Köszönöm a jó tanácsot, én sem akarok eminens versenyistállós tudóst faragni, de elkallódni sem hagyom. Azt hagyom, ami Neki még játék és szórakozás, de nem több. Ezért kértem innen tanácsokat. De inkább építő jellegűt és nem bántót.


Köszönöm.

2012. márc. 7. 10:42
 2/4 anonim ***** válasza:
a Fazekas az szerintem jó lenne... ráadásul oda meg mehetne gimibe ,és az jó erős suli.. Még esetleg a Szent László,vagy a Szemere...:)
2012. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, jó erős suli... igazi versenyistálló...
2012. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megnézem az általatok ajánlott sulikat. Tényleg nagy segítség, mert a gyerkőcnek az az öröm, ha minél többet tud. És olyan helyre szeretne járni, ahol olyanok vannak, mint Ő.


Köszi mindenkinek aki eddig írt és azoknak is, akik írni fognak :)

2012. márc. 8. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!