S. O. S! Felvehetnek?

Figyelt kérdés
Közgazdasági Szakközépiskolát jelöltem,és 97.vagyok a 140-ből.30főt vezsnek fel.Lehet esélyem?Csak 2 sulit jelöltem meg(most már bánom)és ha nem vezsnek fel egyikbe se fellebbezhetek?Vagy beosztanak egy sz*r suliba?S.O.S!Az egyik osztálytársam is így van.... :/ (csak ő ebben a suliban egy másik osztályt jelölt meg és ott hátrébb van)
2012. márc. 7. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Durván nulla az esélyed :(

Ezért kellett volna több sulit megjelölni. A mi osztályfőnökünk egész végig ezzel basztatott minket hogy legalább ötöt jelöljünk meg és tessék, nem is szenvedünk ilyen problémában, pedig akkor azt hittük hogy megint elgurult a gyógyszere :D

2012. márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Óhh.. hát ez így nem túl jó, de bármi megtörténhet! Én anno az érdi Vörösmarty Gimiben a 120 voltam a rangsorban és végül becsúsztam 17-nek a 18-ból.. :P
2012. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahh, kizartnak tartom, hogy az elotted levo 67 ember, mashova megy. A masik suliban meg remenykedhetsz es fellebbezni is lehet, de arra sincs racio, hogy figyelembe veszik, ha jo suliba akarsz kerulni. Ezt picit elrontottad, de ne kenodj el, ez meg csak a gimi, legalabb tanulsz a hibadbol, maskor jobban figyelsz ilyenekre. Meg jol is elsulhet, lehet tetszeni fog a suli, ha meg nagyon nem, elso felevbe atiratkozol mashova. Akkor mar konnyebb ezt megoldani, felvetelizni se kell.
2012. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi ennek a sulinak a neve?
2012. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi a suli neve?elképzelhető h bekerülsz sőt:)
2012. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Közgazdasági Szakközépiskola Kezsthely.Aztmondta az egyik ismerősöm,akinek a barátja oda jár hogy őt 3-as átlaggal veték fel,és hogy sokan kiestek...nemtudom :S De az valamennyire vigasztal,hogy nem csak én jártam így :S :/
2012. márc. 8. 20:28
 7/11 anonim ***** válasza:

A lányom elég jó tanuló, 4,5 fölötti átlaggal, és 81 pontos központival. 6 iskolát jelöltünk meg, 5 gimit és az utolsónak mentőövként egy közgazdasági szakközepet. Semmi kedve oda menni, de csak azért írtuk be, hogy ne kerüljön olyan helyzetbe mint amiben sajnos most Te vagy.

Ma meg lett az ideiglenes rangsor, lányom 2. helyen került be.

Ezt azért írtam, mert nagyon sokan vannak aki ugyanígy szakközepet jelölnek meg utolsó helyként, és nagyjából ők foglalják el az első helyeket a listán, de mind ki fog esni.


Bőven van esélyed, ne keseredj el, nagyon sokan más suliba mennek, viszont valóban balgaság volt csak 2 sulit beírni!

2012. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kedves anyuka, nem kell minden szakközepet lenézni, vannak nagyon nívósak is...
2012. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló.

Nem nézek le egy iskolát sem, mindenki a képességeinek és a lehetőségének ( pl. anyagi helyzet, szülői nyomás, stb. )megfelelő helyen tanul tovább, lsd. például a kérdező helyesírását, és a 3-as átlaggal felvett gyerekeket. Azért azt Te is beláthatod, hogy nem mindenki álma a szakközépiskola, vannak akik ennél többre képesek és vágynak.

A művészeti iskolák más lapra tartoznak.

2012. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy a helyesírásommal jön...Attól,hogy néha gépen rosszul irok...Amúgy a helyesírásom 4-5-ös csak úgy megjegyzem :)
2012. márc. 15. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!