Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozat - itt hogy kell...

Szakdolgozat - itt hogy kell hivatkozni?

Figyelt kérdés
2 könyvből gyűjtöttem ki a különböző vitaminok hatásait, melyikből mennyi kell stb. Az lenne a kérdésem, hogy minden bekezdés végére oda kell biggyeszteni mondjuk az [1] [2] számokat, az utolsó oldalak egyikére meg (az irodalomjegyzékhez) 1. xy: yz x. oldal, vagy hogyan kéne ezt megoldani?

2012. márc. 8. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

ez függ attól is,hogy mit kérnek. elég csak a végén jelölni a szakirodalmat irodalomjegyzékbe? Akkor a bekezdés végén az (1,2) ha lábjegyzet kell akkor meg úgy.

Milyen téma, hol írod?

2012. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenhol, ahol idéztél, vagy hivatkoztál, jelezni kell - pontosan. Én a szakdogánál úgy csináltam, hogy a végén csak felsoroltam a könyveket, újságcikkeket, amikből dolgoztam, és nem írtam oda, hogy a dolgozatom melyik oldala tartalmazza az adott részt, viszont az összes infót a forrásról igen, beleértve a feldolgozott forrás oldalszámát is.
2012. márc. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!